foto site

Royal Brinkman, profesyonel bahçecilik sektöründe faaliyet gösteren tedarikçi, danışman ve kurucu bir şirkettir. Şirket 1985 yılında "Royal" markasının alındığı tarih olan kuruluşunun 100. yılını kutlamıştır. Royal Brinkman 1885 yılında kurulmuş ve bahçecilik alanında 130 yılı geride bırakmıştır. C. Brinkman Westland'daki bir ormanda ‘s-Gravenzande met de verkoop van o.a. ‘Sparrietouw’taki binada şirketi kurmuştur. Royal Brinkman, seracılık alanında en büyük ve ünlü tedarikçilerden biridir.

Royal Brinkman, bahçecilik alanında bir dünya şirketi

Bir kurumun gelecekte de varolabilmesi için dünyadaki ve özellikle uluslararası bahçecilik sektöründeki değişimlere ayak uydurması son derece önemlidir. Royal Brinkman'ın stratejisi 2014 yılında gözden geçirilmiş ve yeniden formüle edilmiştir.

 Vizyonumuz
 Royal Brinkman'ın vizyonu altı temel öğeden oluşur: 

Drone pakket Royal Brinkman

1. Royal Brinkman bahçecilik dünyasındaki kilit ülkelerde güçlü bir şekilde varlık gösteren uluslararası bir bahçecilik tedarikçisidir.

2. Royal Brinkman'ın uzman personeli bitki korumasındaki profesyonel bahçecilik girişimcilerine özel ürünler ve çözümler sağlar.

3. Royal Brinkman ürün rotasyonu, ürün bakımı ve dezenfeksiyonu, paketleme ve tasarım, mekanikleştirme, mühendislik ve diğer hizmet şekillerinde ürün, sistem ve hizmet sağlar.

4. Royal Brinkman rahatlık, bulunabilirlik, kullanım ve güvenilirliğe odaklı, geniş yelpazede ürünler sunar.

5. Royal Brinkman üreticilerle stratejik ortaklıkları ve özel işbirlikleriyle müşterileri için yeni çözümler ve uygulamalar geliştirir.

6. Müşteri gereksinimleri, kültivasyon ve işletme bilgisiyle Royal Brinkman müşterilerinin güvenilirliğe etkin bir şekilde katkıda bulunur..

 Misyonumuz

!Royal Brinkman, bahçecilik alanında bir dünya şirketi!

Royal Brinkman müşterilerine yedi farklı konuda hizmet verecektir: ürün rotasyonu, ürün bakımı ve dezenfeksiyonu, paketleme ve tasarım, mekanikleştirme, mühendislik ve hizmet.

Müşterilere farklı kanallardan "customer made" hizmet sunulur: yerel şubeler veya bayiler, kişisel satış ve uzmanlık ve güçlü bir şekilde geliştirilmiş web mağazası yoluyla. İyi işleyen ve verimlik bir lojistik başarının anahtarıdır. Ekip performansı fark yaratır.

Temel değerler

Royal Brinkman'ın temel değerleri şunlardır:

Güvenilirlik - Rahatlık - Ürün ve Hizmet Bulunabilirliği - Uygulama Bilgisi - Teslimat Güvenilirliği

Royal Brinkman'ın müşterilerine sunduğu hizmette şu beş değer esastır.

 Güvenilirlik sağlamak: performansı artırmak ve müşterinin üretim riskini azaltmak.

 Rahatlık sağlamak: seçim kolaylığı, rahatlık, teslimat kolaylığı, yönetim kolaylığı, vb.

 Ürünlerin ve hizmetlerin bulunabilirliğini sağlamak: doğru ürün, doğru stok pozisyonu, doğru fiyat.

 Doğru uygulama bilgisi sağlama: dağıtım, doz, verimli ve etkili kullanım.

 Güvenilirlik sağlamak: ürün, kalite, miktar, teslimat süresi, lokasyon, dokümantasyon.

Drone  alle medewerkers Royal Brinkman