menubalkturks

Hızlı teklif servisi: 1 dakika içerisinde teklif isteyin

Royal Brinkman Hızlı Teklif Servisi’ni sunar. Bu araç ileürün kataloğumuza bakma ve hızlı teklif isteme fırsatı sunuyoruz. Bir teklif istedikten sonra, 24 saat içerisinde tarafımızdan bir dönüş alırsınız. Fiyatlar hakkında bilgi vermek, dağıtım olasılıkları, nakliye düzenlemeleri, ihtiyaç duyulan belgeler ve daha fazlası için sizinle temasa geçeriz.

Hızlı teklif servis avantajları:
vinkje 2Hesap gerekmez
vinkje 224 saat içerisinde cevap alırsınız
vinkje 2Mecburiyet yok
vinkje 2Anlamak kolay
vinkje 21 dakika içerisinde teklif iste

 


 Nasıl yapacaksınız? 

1. İnternet sayfamızın üst kısmında bulunan sekmelerden ‘Katalog’ sekmesiniz seçiniz.

2. Aradığınız ürüne katalogtan bakabilir veya ürünü bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

3. Ürünlerimize kolay ulaşabilmeniz için, kataloğumuz özenle hazırlanmış olup, resim ve açıklamalarla desteklenmektedir.

4. İstediğiniz ürünü ‘Sepete Ekle’ butonundan sepetinize ekleyebilirsiniz.

5. Seçtiğiniz ürün hakkında daha çok bilgi edinmek veya ürün hakkında soru sormak isterseniz ürünün yanındaki mavi butona tıklayabilirsiniz.

6. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi de doldurduktan sonra yapmanız gereken tek şey ‘İsteği Gönder’ butonuna tıklamaktır. 

7. Ürün fiyatı, ürünün elinize ulaşım şartları, nakliye işlem bilgileri, düzenlemeleri, gerekli belgeleri ve merak ettiğiniz her şeyi konuşmak için sizlerle 24 saat içinde iletişime geçeceğiz.


Go to the catalogue TR

D-Fuse TR2

Royal Brinkman şimdi Hızlı Fiyat Teklif Sistemi ile hizmetinizde! Bu sistemle ürün kataloğumuza hızlıca göz atabilir ve kolaylıkla ürünler için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183