menubalkturks

Sera ikliminizi geliştirin ve Drygair ile enerjiden tasarruf edin

DrygairBitkilerinizden meydana gelen buharlaşma sonrası, sera içerisindeki nem sıklıkla çok yüksektir. En temel çözüm ise çatıları açmaktır ki, böylelikle soğuk hava içeriye giriş yapabilir. Ne var ki, bu işlemin dezavantajı, ısıtıcılar içerideki sıcaklığı aynı seviyede tutmaya çalıştığından dolayı, yüksek enerji maliyeti olarak karşımıza çıkar. Drygair bize iyi bir çözüm alternatifi sunmaktadır. Drygair ile kolaylıkla ve etkili bir şekilde sera içerisindeki havanın nemini alabilirsiniz. Böylelikle, seranın içerisindeki hem nem, hem de ısı daha kararlı hale gelecektir. 

Dryagair’in Avantajları:
vinkje1  %50’ye kadar enerji tasarrufu
vinkje1  Daha iyi bir iklim
vinkje1  Mantar hastalıklarının engellenmesi
vinkje1  CO2 azalımı
vinkje1  Büyüme inhibitörleri olmaksızın kompakt büyüme koşulları sağlaması


Ne kazanabilirsiniz?
Drygair ile ne kazanabileceğinizi görmeyi ister misiniz ? Aşağıdaki linki tıklayın ve lütfen bilgi girişinizi yapın.


drygair techniqueDrygair nasıl çalışır?
Ünite nem alma ve ısıtma cihazları kombinasyonudur. Kullanılan elektrik enerjisi ve serbest bırakılan ısının her ikisi de sera içerisinde tekrar kullanılır. Yoğuşan nem drene edilir veya process suyu olarak bile tekrar kullanılabilir.

 

Read 1668 times

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183