Bitki Söküm Makineleri

 

Bitki sökümünü daha kolay hale getirmek artık mümkün!

Royal Brinkman, Weterings Mechanisatie ile beraber bitki sökümünü daha kolay hale getirebilmek üzere bir dizi makineyi beğeninize sunmaktadır.


Bio Chopper Compact image

Bio Chopper Compact:
Chopper Compact domates, biber ve salatalık gibi bitkileri parçalayarak, atık bitki hacmini yaklaşık %80 oranında azaltır. Bio Chopper Compact, kullanımı kolay bir arayüze sahip olup, en son güvenlik standartlarına uygun olarak imal edilmiştir. 
Bio Chopper Compact’ın 2500-5000 m2/saat'lik bir çalışma kapasitesine sahiptir ( Kullanım koşullarına bağlı olarak ). Kompakt boyutlarından ötürü cihaz, dar bölgelerde daha kullanışlı kullanılabilmektedir.


Mega Chopper Compact

Mega Chopper Compact:
Mega Chopper Compact isimli ürünümüz, Bio Chopper Compact ile aynı özelliklere ilaveten, 2 katından daha yüksek bir beygir gücüne sahiptir (175 HP). Böylelikle, bu da ürünün kapasitesini 13.000 m2/saate çıkarmaktadır. 2.03 m’lik azami yüksekliği (standart üretim), Mega Chopper Compact’ ın salatalık serasına kolaylıkla girmesini ve bitkileri yüksek hızla parçalamasına olanak tanır!


 


Aynı zamanda atılacak bitkinizi kolaylıkla çıkartmak için başka seçenekler de var:

Bio Hopper S/XL:
Bio Hopper aşağıdaki işlemlerde kullanılır:
•    Yaprakları çekmek için (periyodik olarak)
•    Kayayünü/cocopith slablarını çekmek için

 
* Aynı zamanda elektro motorlu olarak da tek başına kullanılabilir.


Super Twister Binder
Super Twister Binding makinesi seralardaki atılacak domates bitkilerini bağlamak için dizayn edilmiştir. Bitki gövdesi cihazın tamburundan girerek naylon iple sarılarak uzunca bir balya haline getirilir. Bu balya multiroller kullanılarak rulo haline getirilir. Aynı zamanda istenirse, Bio Chopper ile de bu balyayı sıra arası örtüyü kullanmadan parçalayabilmeniz mümkündür.


Multiroller
Multiroller seralarda domates gövdelerini ve zemin plastiğini rulo haline getirmek için kullanılır. Rulo haline getirilecek materyal, güçlü bir hidrolik iticiye bağlı olan altıgen boruyla döndürülür. Multiroller ile domates bitkisinin gövdesini, zemin naylonlarını, termal perdeyi, iklimlendirme folyosunu ve drip sulama hortumunu sarabilmeniz mümkündür. Multiroller, istediğiniz traktör, forklift tipine uygun şekilde de üretilebilinir.


Video

Read 7631 times