Seranızdaki mükemmel ışık. Sizin için en uygunu nedir?

Üreticiler için seradaki ışık önemli bir faktördür, çünkü bitkiler ışıksız büyümez. Çok fazla ışık bitkilere zarar verebilir, bu nedenle çoğu üretici seralarında gölgeleme ürünleri kullanır.

Q2 White
Plastik seralar için özel (Akdeniz İklimi)
Bu sıvı gölge tozu dünyadaki tüm bölgelerde bulunan cam, polikarbonat, akrilat ve film tünelli seralarda uygulanabilir. Sıvı formundan dolayı karıştırmak ve püskürtmek kolaydır. Q2 Whitefix’ in yapısal formundan dolayı, çatının oluklarındaki çıkma bile sorun olmaktan çıkmıştır.

Opsommingsteken Akdeniz iklimi için yüksek gölgeleme özellikli ucuz üründür
Opsommingsteken Az ürünle çok gölgeleme
Opsommingsteken Kullanışlı bir uygulama (sıvı form)
Opsommingsteken Tepede minimum çıkma
Opsommingsteken Elle veya makinayla uygulanabilir
Opsommingsteken Removitle kolay çıkartma veya yağmurla yıkanarak çıkma


Whitefix
whitefixWhitefix Eurasia dünyadaki tüm bölgelerde bulunan cam, polikarbonat, akrilat ve film tünelli seralarda uygulanabilir. Bu toz ayarlanabilir, böylece ayrı ayrı tarama yüzdesi belirleyebilirsiniz. Whitefix Eurasia yavaş yavaş çıkar. Çıkartıcı kullanmak bu nedenle gerekli değildir.

Whitefix Eurasia Orta Doğu ülkeleri için özel yapılmıştır. Torba üzerinde daha fazla dil seçeneği bilgisi bulunmaktadır. (Arapça, İngilizce, Farsça ve Türkçe) 

Opsommingsteken Güzel, düzgün gölgeleme katmanı
Opsommingsteken Akdeniz iklimlerinde ekonomik dayanım yaklaşık 4 aydır.
Opsommingsteken Sezon boyunca yavaş yavaş çıkar.
Opsommingsteken Son derece ekonomik bir uygulamadır.


D-FUSE Light
d fuse lightD-FUSE Light özellikle güneyde bulunan sıcak iklime sahip bölgeler için geliştirilmiştir. D-FUSE Light poly plastik, polykarbon ve akril, seralar için uygundur. D-FUSE Light maksimum ışık dağılımı sağlar ve gölgeleme miktarı ayarlanabilir. D-FUSE Light hava şartlarındaki olumsuzluklara yeterince dayanıklıdır.

D-FUSE Light sezon sonunda hava şartlarına bağlı olarak kendiliğinden azalarak çıkacaktır. Çıkmaması durumunda Removit çıkarıcı ile çıkarılabilir.

D-FUSE Light Q2 White ile kombine edilerek uygulama yapılabilir. D-FUSE Light’ı Q2 White’dan başka ürünlerle karıştırarak kullanmayın. Ürünü kullanırken rezervuar veya havuzunuzda bulunan temiz su ile karışmamasına özen gösterin. Ürünü kuru ve karanlık ortamda depolayın.

Daha fazla bilgi
Bu ve diğer ürünlerle ilgili daha fazla bilgi için Bölge Müdürlüğü veya Royal Brinkman Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

JLIB_HTML_CLOAKING
+90 532 616 76 61

Read 4423 times