Royal Brinkman bașarılı geҫen Growtech Eurasia 2015’e ҫok olumlu bakıyor.

 

 

Bu sene 14.’sü organize edilen Uluslararası Sera, Tarım ekipmanları ve Fuarında yerini ӧzel bir șekilde almıștır. 

Beurs TR2     Beurs TR3

Fuarda Sulama tekniklerinin yanı sra, fide masaları, gӧlgeleme ürünleri, kültürel ișlem arabaları paketleme sistemleri hakkında gӧrsel sunumlar yapılmıștır.

Yukarıdaki ürünlerin yanı sıra iki senedir ҫalıșması yapılan ve bașarılı sonuҫlar alınan D-fuse light ürününün tanıtımı ҫok ilgi cekmiștir D-FUSE Light özellikle güneyde bulunan sıcak iklime sahip bölgeler için geliştirilmiştir. D-FUSE Light poly plastik, polykarbon ve akril için uygundur. D-FUSE Light maksimum ışık dağılımı sağlar ve gölgeleme miktarı ayarlanabilir. D-FUSE Light hava şartlarına yeterince dayanıklıdır ve sezon sonu hava şartlarına da bağlı olarak sera çatısınında temiz olmasını sağlar. 

Bu ürünün yanısıra bir ilk olan Poly plastic seralarda makinasal Ҫatı yıkama ve gӧlgeleme sıvısı yapabilen ӧzelliǧe sahip makina tanıtımı yapılmıștır. Yoǧun ilgi gӧren makina fuarın ilgi noktası olmuștur.

Beurs TR4  Beurs TR5  Beurs TR6

Fuar süresince Azerbeycan, Turkmenistan, Iran, Rusya, Cezayir, Israil ve Georgia gibi komșu ülkelerden gelen ziyaretciler tarafından da yogun ziyaret edilmistir.

Beurs TR7

Bu ülkelerden gelen ziyaretҫilerimiz area müdürleri tarafından yardımcı olunmuștur.

Ayrıca fuarda ӧnümüzdeki sezon iҫin üretime bașlayacak olan Arı ve biolojik control üretimi yapan AGROBIO firmasının sunumu yapılmıștır. Yeni sezonda Brinkman Tarım olarak Agrobio’nun ürünlerinin satıșı yapılacaktır.

Beurs TR8   Beurs TR9

Sizeleri en kısa zamanda tekrar gӧrmek dileǧi ile, HASATINIZ ve KAZANCINIZ BOL OLSUN.

ROYAL BRINKMAN TURKEY TEAM

Read 3770 times