Royal Brinkman geҫen sene olduğu gibi gibi bu sene de bașarılı geҫen Growtech Eurasia 2015’e ҫok olumlu bakıyor.

 

trtr        trtrtrtr

                     Yetiștirme ortamları                                                      Fide masaları,

Kültürel ișlem arabaları paketleme sistemleri hakkında da gӧrsel sunumlar yapılmıștır,

5486      654165       65464                      

Yukarıdaki ürünlerin yanı sıra, iki senedir ҫalıșması yapılan ve bașarılı sonuҫlar alınan D-Fuse Light ürününün tanıtımı ҫok ilgi cekmiștir D-FUSE Light özellikle güneyde bulunan sıcak iklime sahip bölgeler için geliştirilmiştir. D-FUSE Light plastik, polykarbon ve akril sera yüzeyleri için uygundur. D-FUSE Light maksimum ışık dağılımı sağlar ve gölgeleme miktarı ayarlanabilir. D-FUSE Light hava şartlarına yeterince dayanıklıdır ve sezon sonu hava şartlarına da bağlı olarak sera çatısının da temiz kalmasını sağlar

Hermadix 789879       

Bu ürünün yanısıra bir ilk olan Trutina (Balans) sistemi ziyaretҫilerimizin beğenisine sunulmuș ve sistemin tanıtımı yapılmıștır. Sistem ӧzellikle Hydrophonic seralarda hizmet veren danıșmanlarımız tarafından oldukҫa fazla ilgi gӧrmüștür.

Growtech Eurasia 2015’te standımız medyanın ilgisini oldukҫa ҫekmistir ve farklı televizyon kanalları rӧportaj ve ҫekim yapmıștır.

646456       16164

Fuar süresince Azerbeycan, Iran, Turkmenistan, Kosova, Egypte, Saudi Arabistan, Israil ve Kazakistan gibi komșu ülkelerden gelen ziyaretciler tarafından da yoğun ziyaret edilmistir.

ggagewga       geegeG

Bu ülkelerden gelen ziyaretҫilerimize ülke müdürleri tarafından yardımcı olunmuștur. Ayrıca fuarda bu sene üretime bașlayan ve Royal Brinkman Tarım tarafından satıșına bașlanan Agrobio Arı ve biyolojik kontrol ürİnlerimiz sergilenmș ve kullanan veya yeni tanımak isteyen son kullanıcı ile bayilik almak isteyen yeni müșteri portfӧyünün de büyük ilgisini ҫekmiștir.

hsgeas      

Sizeleri en kısa zamanda tekrar gӧrmek dileǧi ile, HASATINIZ ve KAZANCINIZ BOL OLSUN.

ROYAL BRINKMAN

Read 2245 times