menubalkturks

Bitki Askı Teli/Kancalar

O-hook2

Firmamız, sahip olduğu bitki askı teli/kanca türlerini yıllardır dünyanın her yerine ulaştırmaktadır. Ayrıca firmamız V Şekilli kanca (serbest düşümeli kancası)  çeşidi ile de dünyada lider marketler arasında yer almaktadır.

Firmamızın bu konudaki ürün yelpazesi müşterilerimizin talepleriyle, kanca boyutu, sicim kalınlığı, sicim uzunluğu, sicim rengi ve/veya renk kombinasyonları doğrultusunda oluşmaktadır. Brinkman kancaları, karışmayacak şekilde istiflenmiş, kolay açılan ve açık tutlabilen paketlerde müşterilerimize sunulur. Buna ek olarak firmamız her durum ve mahsul için hazırlıklıdır. (salatalık, domates, biber, patlıcan) 

Kancalar, özel paslanmaz çelikten özel şekillerde ve yüksek kalitede üretilmektedir. Örneğin serbest düşmeli kancalarından almak istediğiniz takdirde ihtiyacınız olan miktara göre birbirine karışmadan istiflenmiş olan kutularda, bitkiye kolayca bağlanabilir ve kaldırılabilir şekilde siz müşterilerimize ulaşmaktadır. 

Brinkman iki boyutta kanca üretir. 180 mm ve 200mm. 180mm olan kancalar nispeten alçak seralarda ve yavaş büyüyen bitkilerde kullanılmaktadır. 200mm olan kancalar ise yüksek seralarda salatalık gibi hızlı büyüyen bitkilerde kullanılmaktadır. Ayrıca farklı sicim kalınlıklarına göre de kancalar tercih edilebilir. (1/1000, 1/1200 ve 1/1500) 

Daha fazla bilgi almak için, lütfen Brinkman bölge yöneticileriyle veya Brinkman uluslararası birimimizle iletişime geçin. (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İletişim detayları için bir sonraki sayfayı ziyaret ediniz.

Ürün dosyamızı görmek için tıklayınız. 

 

Kanca/bitki askı teli kullanmanın avantajları: 

•  Kancalarımız sayesinde, bitkilere bağlanan sicimler düz bir şekilde aşağı sarkar ve bu da sicimlerin karışmasını önler.

•  Bitkileri ip ile kancaya bağlamak çok kolaydır.

•  Kancalarla bitkileri yukarı bağlamak iş gücü tasarrufunu da beraberinde getirir.

•  Kancalar ve bitki askı telleri kolayca kaldırılıp tekrar kutulanabilir.

•  Birkaç kanca birlikte kullanılabilir.

•  Sicimler/ipler kutudan karışık bir biçimde çıkmaz. Yani karışıklıkları ayırmak için saatler harcamanıza gerek kalmaz. 

•  Kanca ve askı teli kutusu kolayca açılır ve siz kapatana kadar açık kalır.

•  Kancalarımız dayanıklıdır, ağır yüklerle bile deforme olmaz. 

•  Kancalar şekilleri itibariyle bitkilere bağlanan iplerin hareket etmesini önler.

•  Farklı boyutlarda kancalar mevcuttur. 

•  Kaliteli sicim sayesinde ürün ömrü uzundur.

•  Sicimler gerilmelere dayanıklıdır, çabuk kopmaz.

•  Her sicim için renk ve boyut seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Go to the catalogue TR

 

 

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183