menubalkturks

Makina Mühendisliği

Makineleşme özellikle sabit ürün akışının olduğu tesislerde giderek önem kazanmakta olan bir akımdır. Metrekare kare başına düşen ürün taşıma verimi arttığından bu sayede iş gücünden de büyük ölçüde tasarruf edilmektedir. İş gücünü bu alanda en aza indirmek de yapılan işin kalitesini arttırmada büyük rol oynar.

Seracılık da bu verim kazancından yararlanan alanlardan biridir. Taşımanın makineleşmesi iş gücünden elde edilen tasarrufu maksimize etmiş sayılabilir. Tam veya yarı otomatik raylı sistemler, kullanılan araçlar bunlara örnek olarak verilebilir.

Royal Brinkman, spreyleme sistemleri, iç nakliye, hasat toplama araçları, raylı taşıma sistemleri, alüminyum ürünler, robot arabalar gibi geniş mekanik ve teknik donanıma sahiptir. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak:

mech1

  Marul ayırcıları
  Hasat ayırıcıları
  Hasat toplama hatları
  Bağlama makinası
  Programlara ekipmanları
  Taşıma hatları
  Kaplama makinaları
  Raylı sistemler
  El arabaları/Römorklar
  Forkliftler
  Yaprak vakum makinası
  Öğütme makinaları
  Püskürtme makinaları
  Temizleme makinaları
  Çim biçme makinaları
  Jenaratörler
  Alüminyum ürünler

 

 

 

 

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183