Sulama ve elektrotkenoloji alanında Brinkman ile iş yapıyorsanız, kalite, güvenilirlik, teknik uzmanlık, problem çözme kabiliyeti ve uygun fiyatı bir arada firmamızdan beklemek en doğal hakkınızdır. Özellikle personel yaklaşımı ve teknik destek konusunda firmamız bütün bilgi ve deneyimini hizmetinize sunmaya hazırdır. 

Firmamız Brinkman, sulama ve teknoloji kullanımı konusunda müşterilerimize tasarımdam, tesisin inşa ve kurulumuna kadar kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Bütün bunları uzman teknik ekibi ve kendi montjacıları ile mümkün kılar. Firmamız tesisat kurulumunu bilgisayar desteğiyle gerçekleştirmektedir. Böylelikle birimler arası iletişim ve bazı ölçümler bilgisayar ortamında yapılır ve diğer birimlerle iletişim sürekli devam edebilir. Firmamızın en donanımlı ekipmanları kullanması sayesinde ölçümler çabuk ulaşılabilir ve güvenilir olmaktadır.

Tesisat işleri, ürün birleştirme ve kurulum kendi atalyölerimizde yapılabilmektedir.

Kaliteli su kaynaklarının tükendiği günümüzde, sulama konusu da üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir konu haline gelmiştir. Saksı çiçeklerinin altına tablalar koyarak, bitkinin kullanmadığı suyu tekrar kullanma titizliğiyle çalışan firmamız için su depolama, su tahliyesi, drenaj su sistemleri oldukça önemli bir yerdedir. 

Bu yüzden bu alandaki son gelişmeler yakından takip edilmekte ve sürekli yenileşmeye gidilmektedir. İleri teknolojinin biraz daha kullanıldığı, güvenilir alamlara, kontrollere dayanan yeni drenaj su kontrol sistemi projemiz yakında uygulamaya girecektir.

 

  20060301-M025_klein  20040205-M313_klein  Alarmpaneel klein