Royal Brinkman'daki uzmanlar 

Royal Brinkman özellikle profesyonel bahçe tarımında ihtisaslaşmış olan bir bahçe tarımı tedarikçisi, danışmanı ve kurulumcusudur. Ürün gamında müşterilerimizin mahsul verimini arttırmaya yönelik yaklaşık 30 000 kalem ürün bulunur. Bu ürünler bu alanda bilgi sahibi olan bir grup deneyimli ve adanmış ürün uzmanı tarafından desteklenir. Profesyonel bir bilgi ortağı olarak tüm yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Danışmanlarımız ürün ihtisasına ek olarak hijyen, nem giderme, iklim kontrolü ve su gibi konularda da ihtisaslaşmıştır. Bünyemizdeki bütün bu uzmanlarla beraber müşterilerimize eksiksiz tavsiyelerde bulunma garantisi veriyoruz.

>> Uzmanlarımızla irtibat kurun

 

Bilgi 

Royal Brinkman yetiştiriciler, tedarikçiler ve bahçe tarımı sektöründeki diğer kurumlar arasında irtibat sağlayarak yeni ürünler geliştirir ve yenilikler yapar. Royal Brinkman hakim olduğu bütün ihtisas dallarındaki bilgileri birleştirerek sürdürülebilirlik, hijyen, bütünleşik mahsul koruması ve su yönetimi gibi alanlarda yenilikçi çözümler geliştirir.

Bütün uzmanlarımızın bilgilerini Royal Brinkman Bilgi merkezi aracılığıyla paylaştıklarını biliyor muydunuz? Bilgi merkezinde mahsulünüzle ilgili sorularınıza aradığınız bütün cevapları bulabilirsiniz. Aradığınız şey ister mahsul rotasyonu için aşamalı bir plan, isterse hijyen ya da dezenfeksiyon hakkında bilgi olsun, uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

>> Bilgi merkezine göz atın

 

video
Bilgi
bültenine

Bize yazın

Uzmanlarımıza sormak istediğiniz sorular mı var ya da size özel tavsiye mi istiyorsunuz? Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ürün uzmanımızla irtibat kurun. Hafta içi günlerde 24 saat içinde cevap vereceğiz.