menubalkturks

Saksılar, Viyoller ve Konteynerlar

Kolay deforme olabilen seracılık ürünleri için ambalaj çok önemlidir. İyi bir ambalaj, taşıma sırasında ürünlerin darbe aldıklarında deforme olmalarını önlediği gibi ürünün kalitesini de korur. Diğer bir taraftan ambalajın kalitesi yetiştirme ve üretim kalitesini de simgeler ve Hollanda bu alanda tüm dünyada tanınmaktadır.

Üreticilerle aktif iletişim ve iş birliği ile birlikte Brinkman bu alanda ihtiyaçları karşılayan çok çeşitli ürünler ortaya koymuştur. Buna en güzel örnek olarak baskılı poşetler ve saksılar gösterilebilir. Kesik çiçeklerin baskılı saksıları onların bu piyasada farklı olmalarını sağlamış ve gereken dikkati üzerlerine toplamıştır. 

Go to the catalogue TR 

Hebo Halter

Baskılı saksılara ek olarak Hebo Halter ismiyle piyasada yerini almış olan ve poşetli bitkilerin toplu bir halde asılmasını sağlayan ekipmanlar da firmamızın dikkat çekici ürüenleri arasındadır. Paket çiçeği ve kesik çiçek alanında Hebol Halter piyasaya büyük bir pratiklik kazandırmıştır.

Saksı ve konteyner bitkileri

Brinkman çok çeşitli ürünleriyle saksı ve konteyner bitki yetiştiricilerinin hizmetindedir. Ürünlerimiz Teku firması tarafından üretilmektedir. Renk, sertlik, malzemenin işlenmesi, drenaj kapasitesi gibi seçenekleriyle firmamız, üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Paketleme alanındaki başarılı gelişmeler sonucunda üretici uzmanlarımız, malzemeleri daha esnek, daha sert, daha dayanıklı olarak üretebilmektedir. Üretim aşamasında göz önünde bulundurulan temel değer ise müşteri memnuniyeti ve kalitedir. 

 

 

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183