menubalkturks

Müşterilerimiz

zBu sayfada müşterilerimizin hikayelerine ve Royal Brinkman ile yaşadıkları tecrübelere genel bir bakış bulunmaktadır. Sorularınız var mı ? Lütfen bizimle temasa geçin. Müşteri servisimiz, haftanın 5 günü sorularınıza cevap vermek için hazır bulunmaktadır.

 Meeslouwer Fideliği
Kwekerij Meeslouwer

   Zeelenberg Saksı Bitkisi Fideliği
Potplantenkwekerij Zeelenberg
   Windset Farms
Windset Farms
   
"İlk fikirle rimizi taşıdık. Royal Brinkman tasarımcılarının fikirleri ise muhteşemdi".   John: "Priva sistemi ve ekipmanı ile daha önce çalışmıştık. Royal Brinkman bizim olağan yükleyicimiz ve servis sağlayıcımızdır".   "Gerçekten, tüm tamamıyla Twinhook kullanımlarımızda negatif bir etki görmedik. Çok güvenli ve etkili bir çözüm".   
           
Anthura   Os Roses   Redstar  
Anthura1   Van Os Roses   Redstar tomaten  
"Webshop lokasyona bağlı tüketime daha iyi bir genel bakış yapmayı ve lokasyonları karşılaştırmaya yarayan faydalı bir alet "   Henk van Os unlu bit popülasyonunu kontrol altına almayı Cryptolaemus faydalı böceği kullanarak başarmıştı.   Hollanda’daki Oostvoorne bölgesindeki tesislerinde, FlexTruss salkım destek inovasyon ürünümüzü kullanmaktadır.  
     

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183