Servis

Royal Brinkman geniş ürün yelpazesiyle siz müşterilerimizin hizmetindedir. Telefon, e-posta veya faks yoluyla siparişinizi bizlere ulaştırabilir ve fiyat teklifi servisimizi kullanabilirsiniz. Verdiğiniz siparişleri size uygun şubelerimizden alabilir ya da geniş sevkiyat ağımız sayesinde ürünlerinize ulaşabilirsiniz. 

's-Gravenzande’de bulunan ana dağıtım merkezimiz ve diğer bütün şubelerimiz gelişmiş teknolojinin bir ürünü olan depo ve stok kontrol programıyla çalışır. Ürün erişiminde gelişmiş robotik bir sistem kullanılır ve yaklaşık 9,000 teknik ürüne bu sayede erişim sağlanır. Gübre, mahsul koruma malzemeleri ve diğer ürünler için kullanılan depo stok ve kontrol sistemi sayesinde, Brinkman modern seracılık tedarikçisinden beklenen tüm gereksinimleri karşılar düzeydedir.

 Yılların deneyimiyle uzmanlaşmış çalışanlarımız, ürünlerinizi sizlere en kısa sürede, en güvenilir biçimde ulaştırmak ve sizlere gerekli tüm belgeler, denetimler ve ürün ulaşımı hakkında gereken desteği vermekle yükümlüdür.

Ürününüz ister karayolu, ister havayolu, ister denizyoluyla sizlere ulaşacak olsun, uzman lojistik ekibimiz sayesinde sizlere zamanında ve deforme olmadan ulaşacağını söylemekten gurur duyarız.

vrachtwagen