menubalkturks

Paketleme ve Trendplaza

Au service AgroRakiplere göre belirgin bir fark yaratmanın ve orjinalliğin giderek ön plana çıktığı piyasada ambalaj giderek önem kazanmaktadır. Agro Trendplaza’daki iletişim ve ambalaj uzmanları sizin için bir taslak oluşturacak ve ürünlerinizin piyasada önemli bir yer edinmesine yardımcı olacaklardır. 

Agro Trendplaza tasarımcıları, özgün ve orijinal bir stil oluşturmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Müşterilerimiz ürünlerine pazarda sağlam bir yer edindirmek istiyor, dikkat çekici bir logo kaliteli bir paketleme hayal ediyorlarsa Agro Trendplaza kesinlikle doğru yer!

Siz sadece siparişinizi verin,Agro Trendline tasarımdan basımına, paketlemeden lojistiğe kadar her şeyi sizin için düşünsün.

  Paketleme (poşet,streç film, karton kutu vb.)

  Reklam (broşürler, kartvizitler)

  Baskılı saksılar ve/veya konteynerlar

  Araba reklamları

  Baskılı kıyafetler/şapkalar

Yukarıda listelenmiş olanlar Agro Trendplaza’nın sizin için düşündüklerine örnek gösterilebilir. Ayrıca Agro Trendplaza İletişim,ürün sunma, paketleme ve güncel olanları takip etme konularında da tavsiye de bulunmakta müşterilerimize danışmanlık yapmaktadır.

İletişim ve paketleme hakkında sorunuz varsa Agro Trendplaza her zaman hizmetinizdedir.

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183