Kişisel Fiyatlar
Fiyatlandırma mağazası yoluyla bireysel fiyatlarınız heryerde

Personal pricesBiz müşterilerimizle kişiye özel ayarlamalar yaparız. Bu sizin her yerde aynı kişisel fiyatlara sahip olmanıza izin verir. Fiyatlarınızın uyarlanması, sizin kişisel hesap uzmanınızla varoplan işbirliğinizle oluşacaktır. ‘’ Hızlı Fiyatlandırma Servisi ‘’ yoluyla fiyat talep ettiğinizde, 24 saat içerisinde bir teklif alırsınız. Fiyat talebiniz ( dahili ) bir hesap uzmanı tarafından ele alınır. Biz müşterilerimizle uzun dönem bir ilişki tercih ettiğimizden dolayı, bireysel bir teklif alacaksınızdır.

Teklif talebinizi telefon, e-mail veya hızlı fiyatlandırma servisi ile talep edip etmemeniz önemli değil.Alacağınız fiyatlar heryerde aynıdır.  ‘’ Hızlı Fiyatlandırma Servisi ‘’ yoluyla fiyat talep etmenizin avantajı neredeyse 1 dakika içerisinde detaylı bir talepte bulunabilmenizdir.

Daha fazla bilgi
Hızlı Fiyatlandırma Servisi ile ilgili daha fazla sorunuz, ilginiz ya da düşündüğünüz olasılıklar varsa aşağıya detaylarınızı bırkabilirsiniz veya ‘’ müşteri ol ‘’ formunu doldurarak verimli bir işbirliği oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız sizinle işgünleri içerisindeki 24 saat içerisinde bile temasa geçecektir.