Bioline_7_kleinSağlıklı mahsul, kaliteli ürün sağlar. Bu ancak bitkileri, tehdit eden hastalıklardan ve zararlı böceklerden, parazitlerden koruyarak mümkün olur; bu yüzden mahsul koruma oldukça önemli ve bir o kadar da karışık bir konudur. Brinkman uzmanları bu konuda gerekli hizmeti sunar ve (doğal) kaynaklarla bu tehditlerden uzak durmanızı sağlar. Sizlere her zaman en iyi çözüm yolunu sunabilmek için, yeni metodlar ve ürünler geliştirir bu da firmamızın uluslararası  prestijini korumasına yardımcı olan önemli bir ayrıntıdır.

Koruma entegrasyonu

Entegre koruma, biyolojik ve kimyasal koruma araçlarının birlikte kullanılması olarak bilinir. Yakın geçmişte sadece kimyasal koruma kullanılırken, günümüzde bu olay doğala daha yakın hale getirilmiştir. Firmamız, entegre koruma, dolayısıyla biyoteknoloji alanındaki ilerlemeleri yakından takip etmiş ve bunu uygulamaya başlamıştır.

Kırmızı örümcek, bitki zararlıları (thripsler, akarlar,encarsia,yaprak pireleri gibi parazitler) için onları yiyen avcı böcekler kullanılmaktadır.

Bütün bu avcı hayvanlar Brinkman güvencesiyle üretilir. Ekinleri koruma için bu doğru bir başlanguç noktasıdır.

Micothon DSC3169 klein

Bakteri, virüs ve mantarlara karşı hazırlık yapılması da entegre koruma paketinin bir parçası haline en yakın zamanda gelecektir. Aynı şekilde zararlı canlıları etkili bir biçimde kontrol altına alabileceğimiz bu koruma paraketi, su arıtılması ve fide alanlarını koruyarak sağlıklı ürünler elde edilmesini de kapsayacaktır. Bütün bunları sağlayacak malzeme ve ekipmanlar en yakın zamanda firmamız tarafından aktif bir şekilde kullanılabillir olacaktır. 

Kayıt ve Karşılaştırma

Royal Brinkman, ‘Voorop Databank’ servisini kurarak, müşterilerine çok büyük bir imkan sunmuştur. Bu sistem sayesinde, müşteriler mahsul özelliklerine, mahsullerini koruma bilgilerine kolaylıkla erişebilir, diğer şirketlerle bilgi kıyaslamasını yapabilirler. Sitemize kayıt olan tüm müşterilerimiz bu servisimizden kolaylıkla yararlanabilmektedir. 

Go to the catalogue TR