menubalkturks

Gübreleme

meststoffen installatie 20090115-G203 kleinHangi gübre karışımı sizin için uygundur? Hangisi size tasarruf ettirir? Hangi tür gübreyle en iyi kalitede ürünü elde edebilirsiniz? Hangi gübreleme stratejisi daha faydalıdır? Gübreleme uzmanlarımız ürünlerinizden en iyi sonucu almanız için tüm bu sorularla meşgul olmakta, düşük maliyet, yüksek kalitede üretim yapabilmeniz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bunların yanında, uzmanlarımız müşterilerimizi yeni konstrüksiyonlar, yenilenmeler hakkında bilgilendirmekle de yükümlüdür. Örneğin, gübre varillerinin boyutları hakkında tavsiye verebilir, besleme paketleri ve şelat elementleri hakkında bilgi verebilir, müşterilerimizi belirli mahsuller için uygun gübrelere yönlendirebilir.

 

taptafel klein

Temiz sular, saf gübreler, devirdaim ve çevre korunumu

Temiz sular, saf gübreler, devirdaim ve çevre korunumu dikkatle ele alınması gereken dört önemli başlık olup, firmamızın bu dört başlığın gelecek için öneminin farkında olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. Gerek çevre, gerek üretici için optimum ürüne, atıkları en aza indirerek ulaşabileceğini bilen firmamız, bitkilerin ihtiyaçlarına ve türlerine göre beslenme kaynağı temin etmektedir, bunu otomatik sıvı gübreleme ve kontrol sistemiyle uygulamaktadır ve Brinkman, bu alanda piyasada başı çekmektedir.

Firmamız, müşterilerimizin talebi doğrultusunda normal gübre, seyreltilmiş ve kaplanmış gübre temin edebildiği gibi; inorganik ve organik gübre de kullanmaktadır. Bu alandaki tüm gelişmeler daha saf gübreler üretmeyi ve verimi arttırmayı amaçlamaktadır. 

Drenaj su kontrol sistemi

Bitki ihtiyaçlarının tam ölçümü drenaj su kontrol sistemi ile mümkün kılınmıştır. Gelişmiş otomasyon aracılığıyla sulama ve gübreleme arasındaki bağlantı çok vermli bir şekilde kurulur.

Go to the catalogue TR Fertigro AVB 20060427-M387 klein

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183