Bahçe tarımı ürünlerine, bilgisine ve önerilerine kesintisiz erişim

30 saniye içinde teklif isteyin

Royal Brinkman'a hoş geldiniz! Royal Brinkman profesyonel bahçe tarımı endüstrisinde tedarikçi, kurulumcu ve danışman olarak hizmet vermektedir. Bu websitesinde 30 000 ürüne daima erişebilir, dünya çapında teslimat imkanından ve uzmanlarımızın kişisel tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz.

Teklif isteme işlemi royalbrinkman.com'da sadece 3 adımla basitçe yapılabilir ve size hiçbir yükümlülük vermez. Yerel satış temsilciniz iş günlerinde 24 saat içinde sizinle irtibata geçecektir. Bunun için bir ürün sayfasındaki turuncu düğmeye tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli. Bu teklif isteme prosedürü aşağıda anlatılmaktadır.

 

Nasıl işler?

 

 Neden Royal Brinkman'ı seçmelisiniz?

Yetiştirme tavsiyesi ister misiniz?
Hiçbir yükümlülüğe girmeden 3 adımda teklif isteyin
10.000'den fazla ürünün  çapında teslimatı

 

Royal Brinkman hakkında müşteri yorumları

WindSet Farm - Tony Stevens

"Royal Brinkman temsilcimiz domates bitkisindeki kıstırma noktalarının yarılmasıyla uğraştığımızı gördü. Doğru çözümü bulmamıza yardımcı oldu ve böylece üretimimiz arttı."

Andrew Kalyesubula - Wagagai Uganda

"Royal Brinkman Hizmet Motorunu kullanarak ekipman ve makinelerin alımı, değiştirilmesi ve onarımı gibi konularda bilinçli tercihler yapıyoruz. Gerçekten çok yardımcı oluyor."

Mads Pedersen - Alfred Pedersen & Søn

 ""Royal Brinkman yeni seramızdaki su, elektrik ve iklim tesisatının mühendisliği ve kurulumuyla ilgilendi. Artık elimizdeki her şey son teknoloji!"

 

Uzmanlarımızın verdiği bilgiler her zaman elinizin altında

Her konu için ürün uzmanlarından oluşan bir ekip var. Bu kişiler yetiştirme, iş süreçleri ve teknik konular hakkında özel soruları cevaplayabilir. Ayrıca verdikleri tavsiye ve hizmetlerle size destek de olurlar. Bilgi merkezi aracılığıyla bilgilerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

kennisbank turkije

 

Kurumsal tanıtım filmini izleyin