Royal Brinkman’ I keşfedin

Royal Brinkman’ a hoşgeldiniz! Royal Brinkman profesyonel seracılık endüstrisinde tedarikçi, uzman ve kurucu bir firmadır. Royal Brinkman, profesyonel seracılıkta aktif bir rol oynamaktadır. Her zaman müşterilerimize seracılık ürünleri hakkında bilgi ve tavsiye vermekteyiz. Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyor musunuz? Farklı konular için ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayın!

become customer TR

 


Temalar
  Royal Brinkman her yetiştirme sürecine uygun dünya çapında 7 konuda uzmandır. Müşterilerimize yetiştirme sürecini tam olarak nasıl sunabiliriz? Aşağıdaki 7 temadan birine tıklayın ve ürün çeşitliliğimizi keşfedin.     

Pict 1 CROP ROTATION turks rood fc   Pict 2 CROP CARE turks rood fc website   Pict 3 CROP PROTECTION DISINFECTION turks rood fc website   Pict 4 PACKAGING DESIGN turks rood fc website
  Pict 5 MECHANICAL EQUIPMENT turks rood fc website   Pict 6 TECHNICAL PROJECTS turks rood fc website   Pict 7 SERVICE ARTICLES turks rood fc website 

Uzmanlar
Her ürün alanında geniş bilgilere sahip istekli ve tecrübeli uzmanlar vardır. Bu konuyla ilgili size her zaman tam bir bilgi ve tavsiye verebilmekteyiz. Şirket prosedürleri, teknik konular ve bitkilerle ilgili sorularınız için uzmanlarımızla iletişime geçebilirisiniz. Vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu istediğiniz zaman web-shop’ a giriş yaptığınız anda görebileceksiniz.   

specialist TR


Royal Brinkman teklif servisi
Royal Brinkman teklif servisi , teklif vermeniz ve ürün kataloğumuza bakmanız için size fırsat sunmaktadır. Teklifinizi verdikten sonra 24 saat içerisinde yanıt alacaksınız. Teslimat olanakları, taşıma yönetmeliği, belge gerekliliği ve fiyatlar hakkında bilgi vermek için sizinle iletişime geçeceğiz. 

QQS TR


Müşterilerin Royal Brinkman hakkındaki düşünceleri
Royal Brinkman olarak hedefimiz müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermektir. Hep birlikte olabilecek en uygun çözümler üzerinde çalışmak ve daha verimli ve etkili bir çalışma süreci izlemekteyiz. Böylece bu durum  daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayacaktır! 

‘’Royal Brinkman ile ilk olarak 1986 yılında iletişim kurdum ve çok memnun kaldım.’’

Meer fresh products

Meer Fresh Products
Pieter Geerts

 

“Royal Brinkman, ürünümün tamiratını sadece iki haftada tamamladı. Bu, hızlı ve harika bir iş birliği oldu.”

Van Veen vetplanten

Van Veen Vetplanten
Aad van Veen

“Royal Brinkman uzmanları, seramızdaki su sorunlarına (bakterilere) karşı bize ECA-ünitesini tavsiye etti. Suyumuz bakterilerden arındı!”

Schenkeveld tomaten

Nursery Schenkeveld (Prominent)
Richard Schenkeveld

   

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
+90 (0) 507 0 183183