Fotoğraftaki kişiler (soldan sağa):Alef van der Velde ve Martin Nieuwmeijer (Flexxolutions), Robert Taal ve  Henry Janssen (Royal Brinkman) Fotoğraftaki kişiler (soldan sağa):Alef van der Velde ve Martin Nieuwmeijer (Flexxolutions), Robert Taal ve Henry Janssen (Royal Brinkman)

Flexxolutions ve Royal Brinkman İşbirliği

 

 

Royal Brinkman, 4 Şubat 2014 tarihinde ‘s-Gravenzande’de Flexxolutions ile imzaladıkları sözleşmeyle Flexxolutions’a ait anstiseptik matlar ve paspasları satma hakkını elde etmiştir. Zemin paspasları, iç mekan taşıma araçlarının paspasları, forklift ve palet arabalarına ait paspaslar Royal Brinkman’ın sattığı Flexxolutions ürünleri arasındadır. 

Üreticilerin karşılaştığı bitki hastalıklarının zamanla artmasıyla, dezenfekte, temizlik ve arıtma alanları da gelişmek zorunda kalmıştır. Antiseptik matlar ve paspaslar da bakterilerin, mantarların ve virüslerin önlenmesinde bu piyasada çok önemli bir rol oynamaktadır.

Asıl odağı kalite olan Flexxolutions müşteri isteğine göre özel ürünler üreterek teknolojiyle kaliteyi bütünleştirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şekil deformesine uğramayan matlar istenilen şekil ve büyüklükte temin edilebilir. Matlar otomatik doldurma sistemiyle dezenfektanlara doygun bir halde bulunurlar. Böylelikle daimi bir koruma söz konusu olur.

 

Read 3024 times